статті

Чому точне землеробство - це необхідність часу?

Image description

Населення світу, про який повідомляється в червні 2018 року, становить приголомшливі 7,6 мільярда чоловік. Передбачається, що до 2030 року ця цифра зросте до 8,5 мільярда. У зв'язку з швидким зростанням населення світу, споживання продуктів харчування в усьому світі також швидко зростає. Швидка ескалація виробництва продуктів харчування для задоволення зростаючого попиту - завдання не з легких. Сільське господарство як найстаріша галузь промисловості дійшло до епохи, яку зараз можна назвати Третьою зеленою революцією. Світ стає свідком ще однієї фундаментальної модифікації, викликаної нової промисловою революцією, яка передбачає застосування сучасних інформаційних і комунікаційних технологій в сільському господарстві для забезпечення сталого сільськогосподарського виробництва. Інтелектуальне сільське господарство передбачає інтеграцію передових технологій у вже існуючі методи ведення сільського господарства з метою підвищення якості та ефективності виробництва сільськогосподарської продукції.

Мета автономного впровадження робототехніки в сільське господарство полягає в тому, щоб призупинити залежність від ручної праці і підвищити ефективність, якість продукції та продуктивність. Підтримка IoT в інфраструктурі ферми необхідна для взаємодії машин і датчиків з фермером, навіть коли вони працюють. автономно і є ключовою особливістю «розумної» системи землеробства. Автономна робота роботів, трактори, безпілотники є більш здібними та самодостатніми, поряд з включенням камер, GPS і можливістю підключення до Інтернету для забезпечення віддаленого моніторингу та роботи. Високотехнологічні технології для машин без водія, запрограмованих GPS для розподілу добрив. Сівалки для посіву, які покривають більше грунту швидше, ніж людина. Метод підземного крапельного зрошення (SDI), який дозволяє фермерам контролювати необхідну кількість води. Дрони для обробки зображень, посадки і обприскування дозволяють фермерам збирати більше інформації для моніторингу стану сільськогосподарських культур, що дозволяє їм оптимізувати кожен аспект їх фермерства.

Сенсори, а також інноваційне використання датчиків і безпілотників - це те, що формує Інтернет речей або IoT. IoT - це мережа ретельно обладнаних фізичних пристроїв з електричним з'єднанням, яке забезпечує обмін даними та його узагальнення. Використання програмного забезпечення для управління розробкою, приводів і датчиків дозволяє більш оперативно інтегрувати фізичний світ в електронні системи, що призводить до ефективності, економічним вигодам і скорочення людської праці. Шаблони і тренди можуть бути легко виявлені за допомогою критично проаналізованих даних, зібраних датчиками, які впроваджуються на кожному етапі сільськогосподарського процесу і на кожному обладнанні. Датчики, встановлені на «розумної фермі», збиратимуть дані про стан грунту, а також від умов освітлення, зрошення, погоди і якості повітря. Агреговані дані будуть передані фермеру або безпосередньо сільськогосподарським роботам на поле. Команди з критичним управлінням будуть проходити через поля і працювати автономно, щоб задовольнити потреби сільськогосподарських культур, і виконувати необхідні процедури прополки, іригації, обрізки і збору врожаю. Сільське господарство має широкий спектр застосувань. Безпосереднє використання технології дозволило мінімізувати ризик і втрати, які до сих пір відчували традиційні методи ведення сільського господарства. Тепер фермери можуть діагностувати райони, які виявляють родючість і умови, щоб ретельно передбачити ймовірність майбутніх врожаїв.