ТЕЛЕФОН
+38 (067) 152 39 78

ПРО НАС

Shop photo

ВЗАЄМОРОЗУМІННЯ ВЖЕ МАЙЖЕ 20 РОКІВ!
Наша молода компанія була заснована в 2016 році як дочірня від відомого виробника засобів електроніки для АПК і промисловості - НПФ Монада, якій вже понад 20 років!
Це було зроблено при необхідності налагодження більш тісного зв'язку між потребами аграрія і виробництвом електроніки.

Компанія інтегратор різних засобів електроніки для АПК. У складі компанії консультаційний центр, бюро замовлень, склад продукції, фахівці з продажу, сервісні інженери та монтажна бригада.

Наша історія
Фахівці нашої компанії працювали над виготовленням електроніки для сільськогосподарських машин з 2002 року, коли на замовлення Херсонського машинобудівного заводу був розроблений перший екземпляр і виготовлено першу партію бортових комп'ютерів «Сатурн» на зернові комбайни «Славутич».

Наші послуги
Консультуємо, допомагаємо у виборі, реалізуємо, надаємо сервісне обслуговування і ремонт: систем контролю висіву, бортових комп'ютерів на комбайни, систем контролю і управління обприскувачами, систем контролю внесення рідких добрив, як свого виробництва, так і багатьох інших!

Наші цінності
У нас багато досвіду в об'єднанні сучасної електроніки і мистецтва аграрія, заради отримання вражаючого результату. Ви можете звернутися до нас з будь-яким питанням, пов'язаним з електронікою і завжди отримаєте кваліфіковану відповідь!

Наші можливості

Швидка
доставка

Низькі
ціни

Великий
асортимент

Бонуси та
подарунки

Якісне облуговування

Сезонні
знижки

Наші партнери

Ми пропонуємо величезний вибір електроніки для АПК. Партнери з якими співпрацюємо на протязі багатьох років.